Tvoření adventních věnců ve farnosti

Zveme vás ke tvoření adventních věnců v naší farnosti!

TERMÍN

V sobotu 26. listopadu 2022 v čase od 14.00 do 18.00 hod.

MÍSTO

Adventní věnce se budou vytvářet v areálu farnosti a střediska Foerstrova 2, Brno Žabovřesky. Všechny potřebné věci si budete moci zakoupit v podloubí kostela. K dispozici bude: korpusy, bodce, chvojí, tůje, ozdoby, svíce, apod.

Kdo bude chtít, může si před recepcí nebo na nádvoří střediska věnec vytvořit přímo na místě, kde budou připravené stoly, tavné pistole, nůžky, apod.

PROGRAM

  • 14.00 – 18.00 – prodej a vytváření věnců
  • celé odpoledne je zajištěn program pro děti
  • v areálu bude též ohniště, kde si děti i dospělí mohou opéct špekáčky
  • 18.00 – úklid areálu

OBČERSTVENÍ

K občerstvení si bude možné zakoupit teplý čaj, svařák, párky nebo špekáčky na opékání, pečivo.

CHCI SE ZAPOJIT JAKO DOBROVOLNÍK

Pro ty, kdo by se chtěli zapojit do přípravy a zdárného průběhu celé akce, je zde připravený dotazník, který vyplňte a my se vám ozveme. Budeme rádi, když se zapojíte. Příprava bude probíhat v pátek navečer 18.00 – 20.00 a v sobotu 11.00 – 13.00. Večer po akci bude potřeba vše uklidit (18.00 – 20.00).


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Odstartovali jsme první adventní jarmark v naší farnosti. Podívejte se na krásné fotky, které prozradí parádní atmosféru.
Zobrazit Stalo se  
Těsně před začátkem adventu se v naší farnosti konalo tvoření adventních věnců. A že to byla krásná akce můžete vidět z fotografií.
Zobrazit Stalo se  
Srdečně vás zveme na tradiční roráty v naší farnosti. Konají se každé úterý od 6.30. Děti jsou zvány zvláštním způsobem.
Zobrazit Připravujeme  
Ve středu 7. prosince 2022 proběhne v naší farnosti tradiční Žabovřeské rozmlouvání. Tentokrát se můžeme těšit na pana Pavla Fišera, kandidáta na prezidenta. Všichni jste srdečně…
Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...