VIDA výlet pro děti

V sobotu 22.ledna jsme uskutečnili další ze série výletů pro děti z farnosti, tentokrát do vědeckotechnického centra VIDA u Brněnského výstaviště. Po prohlídce různých expozic jsme shlédli velmi zajímavý 3D film Na křídlech ptáků a potom jsme se odebrali na Staré Brno, kde nám bratři augustiniáni ochotně otevřeli baziliku Nanebevzetí Panny Marie. V kostele nás čekala společná modlitba, písnička a povídání o blahoslavené Lauře Vicuni, která měla právě ten den svátek. Každý také dostal malou medailku s obrázkem Laury. Po prohlídce vnitřních prostor kostela jsme se přesunuli do cukrárny Bukovský v Brně-Táboře, kde každý dostal tak poctivý a hustý čokoládový nápoj, že se musel jíst lžičkou. Z cukrárny jsme se pak příjemnou procházkou vrátili ke středisku a už se zase těšíme na příští výlet.

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Další číslo Farního newsletteru právě vyšlo!
Zobrazit Info  
Příští týden v pátek slavíme Slavnost Neposkvrněného počet Panny Marie, což je pro salesiány den, kdy si připomínají začátek působení Dona Boska. A jak to v Žabinách oslavíme?
Zobrazit Připravujeme  
Ani letos nezapomene svatý Mikuláš dorazit k nám do Žabin a potěšit malé i velké děti nadílkou. Nebeská navigace mu ukazuje, že do cíle dorazí již v pondělí 4. prosince dopoledne.…
Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...