VIDA výlet pro děti

V sobotu 22.ledna jsme uskutečnili další ze série výletů pro děti z farnosti, tentokrát do vědeckotechnického centra VIDA u Brněnského výstaviště. Po prohlídce různých expozic jsme shlédli velmi zajímavý 3D film Na křídlech ptáků a potom jsme se odebrali na Staré Brno, kde nám bratři augustiniáni ochotně otevřeli baziliku Nanebevzetí Panny Marie. V kostele nás čekala společná modlitba, písnička a povídání o blahoslavené Lauře Vicuni, která měla právě ten den svátek. Každý také dostal malou medailku s obrázkem Laury. Po prohlídce vnitřních prostor kostela jsme se přesunuli do cukrárny Bukovský v Brně-Táboře, kde každý dostal tak poctivý a hustý čokoládový nápoj, že se musel jíst lžičkou. Z cukrárny jsme se pak příjemnou procházkou vrátili ke středisku a už se zase těšíme na příští výlet.

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Zveme vás na Žabovřeské rozmlouvání s Pavlem Stránským, biskupem Starokatolické církve v České republice.
Zobrazit Připravujeme  
I v naší farnosti se narodil Ježíšek. Můžete se o tom přesvědčit na fotografiích od Václava Vlacha a Dušana Kadlece.
Zobrazit Stalo se   Fotografie  
Odstartovali jsme první adventní jarmark v naší farnosti. Podívejte se na krásné fotky, které prozradí parádní atmosféru.
Zobrazit Stalo se  
Těsně před začátkem adventu se v naší farnosti konalo tvoření adventních věnců. A že to byla krásná akce můžete vidět z fotografií.
Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...