Výlet s dětmi do Třebíče

19. 3. na svátek sv. Josefa jsme uskutečnili další ze série výletů pro děti, tentokrát do Třebíče. Nejprve jsme navštívili zámek, kde jsme si prohlédli zajímavou expozici o Třebíčsku a potom jsme se zúčastnili komentované prohlídky slavné románské baziliky sv. Prokopa, která je zapsána i do seznamu UNESCO. Po prohlídce jsme si mohli zazpívat a pomodlit se u oltáře Božského Srdce a paní kostelnice pak dětem rozdala bonbóny (příjemné překvapení). A do třetice na nás čekala ještě jedna atrakce. Bylo to ekotechnické centrum Alternátor, kde kromě výstavy byla i velmi zajímavá projekce o naší sluneční soustavě. Výlet s nádherným počasím jsme zakončili zmrzlinovou tečkou v cukrárně s dobrým sloganem: 

Nejlepší sport

je káva a dort.

                                                                                    Sestry salesiánky

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Další číslo Farního newsletteru právě vyšlo!
Zobrazit Info  
Příští týden v pátek slavíme Slavnost Neposkvrněného počet Panny Marie, což je pro salesiány den, kdy si připomínají začátek působení Dona Boska. A jak to v Žabinách oslavíme?
Zobrazit Připravujeme  
Ani letos nezapomene svatý Mikuláš dorazit k nám do Žabin a potěšit malé i velké děti nadílkou. Nebeská navigace mu ukazuje, že do cíle dorazí již v pondělí 4. prosince dopoledne.…
Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...