Výlet s dětmi do Třebíče

19. 3. na svátek sv. Josefa jsme uskutečnili další ze série výletů pro děti, tentokrát do Třebíče. Nejprve jsme navštívili zámek, kde jsme si prohlédli zajímavou expozici o Třebíčsku a potom jsme se zúčastnili komentované prohlídky slavné románské baziliky sv. Prokopa, která je zapsána i do seznamu UNESCO. Po prohlídce jsme si mohli zazpívat a pomodlit se u oltáře Božského Srdce a paní kostelnice pak dětem rozdala bonbóny (příjemné překvapení). A do třetice na nás čekala ještě jedna atrakce. Bylo to ekotechnické centrum Alternátor, kde kromě výstavy byla i velmi zajímavá projekce o naší sluneční soustavě. Výlet s nádherným počasím jsme zakončili zmrzlinovou tečkou v cukrárně s dobrým sloganem: 

Nejlepší sport

je káva a dort.

                                                                                    Sestry salesiánky

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Všechny vás srdečně zveme na Farní den 21. 5. 2022. Mše sv. začíná v 10.30, následuje společný oběd a program pro všechny věkové kategorie!
Zobrazit Stalo se  
"Jak poznám, že mě miluje" je téma tradičního Žabovřeského rozmlouvání, které moderuje P. Zdeněk Jančařík a provází kapela Hany Pinknerové. Srdečně vás zveme!
Zobrazit Stalo se  
Zveme vás na Žabovřeské rozmlouvání s Vítem Ondráčkem na téma Dřevo a hřeby, které se uskuteční ve středu 11. května v 19.00 hod
Zobrazit Stalo se  
V sobotu 14. 5. 2022 se uskuteční salesiánská pouť naší farnosti na Křemešník.
Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...