Žabovřeské rozmlouvání s abatyší Franceskou Šimuniovou

Ve středu 26. října 2022 v 19.00 hodin se uskuteční další setkání v rámci Žabovřeského rozmlouvání. Tentokrát nás navštíví sama abatyše opatství benediktinek Venio v Mnichově a v Praze. Sestra pochází z Brandýsa nad Labem, do řádu vstoupil roku 2008. Pražský klášter stojí na Bílé hoře, na památném místě slavné či neslavné bitvy. Se sr. Franceskou si budeme povídat o životě v klášteře, o roli žen v církvi i o jejich cestách mezi Mnichovem a Prahou.

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Odstartovali jsme první adventní jarmark v naší farnosti. Podívejte se na krásné fotky, které prozradí parádní atmosféru.
Zobrazit Stalo se  
Těsně před začátkem adventu se v naší farnosti konalo tvoření adventních věnců. A že to byla krásná akce můžete vidět z fotografií.
Zobrazit Stalo se  
Srdečně vás zveme na tradiční roráty v naší farnosti. Konají se každé úterý od 6.30. Děti jsou zvány zvláštním způsobem.
Zobrazit Připravujeme  
Ve středu 7. prosince 2022 proběhne v naší farnosti tradiční Žabovřeské rozmlouvání. Tentokrát se můžeme těšit na pana Pavla Fišera, kandidáta na prezidenta. Všichni jste srdečně…
Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...