Dorazil taky Mikuláš

27. 11. 2020 Připravujeme  

Martinovi se u nás líbilo a teď čekáme Mikuláše. Další týden plný aktivit s jedním ze svatých oslavenců právě začíná. Mrkněte, co má všechno v ranci.

Já chci jet taky

Když se svatý Martin vrátil z týdenního pobytu u nás, svatého Mikuláše jeho vyprávění tak nadchnulo, že chtěl jet k nám taky. Nu což, ubikace v komunitě máme, nějaké to jídlo se taky najde, nebyl důvod odmítnout. Zvláště když s sebou Mikuláš veze ranec aktivit – tentokrát na každý den jednu a ve středu rovnou dvě. Poslední zádrhel byl v tom, že Mikuláše neměl kdo dovézt, ale jak si sami jistě povšimnete, tuhle lapálii Mikuláš s Martinem nakonec vyřešili. Nám už nezbývá než se podívat, co pro nás druhý svatý oslavenec nachystal. 

Mikulášův týden

Začneme trochu netradičně v úterý, o to tradičnější ovšem bude aktivita. Legendu o Martinovi už známe, teď přišel čas si poslechnout, jak to bylo s Mikulášem. Ve středu Mikuláš naváže rovnou dvojicí aktivit. Tradiční ministezku ocení zvláště rodiče s dětmi, pro starší děti si Mikuláš připravil pokladovku plnou šifer a zajímavých zapeklitostí. Ministezka tentokrát povede po krásách Kraví hory, u pokladovky nebudeme lokalitu prozrazovat, to dá rozum. Obě budou k dispozici po dobu dvou týdnů. Ve čtvrtek nás čeká poutavý příběh o Mikulášovi a dalších svatých. V pátek přijde na řadu opět speciální Žvanec za pokec, tentokrát podle notiček Mikuláše. Konečně v pondělí nabídne Mikuláš zcela exkluzivně možnost odbourat z těla sobotní nálož sladkostí. 

Podrobné info k jednotlivým aktivitám najdete souhrnně na stránce Mikulášův týden. Přejeme příjemnou zábavu. 


Přejít na Mikulášův týden

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Už je to tady. Půlka ledna odbyla, a tak k vám letí letošní kompletní nabídka letních táborů. Pořádně si ji projeďte, ať víte, kam se přihlásit. Přihlašování startuje v pátek 22…

Zobrazit Připravujeme  

Možná máte po Vánocích hračky, které jsou funkční, ale už je neužijete, nebo se nevlezou do pokojíčku. Jsou děti, kterým by mohly udělat radost. Máte přebytek zimního oblečení a…

Zobrazit Připravujeme  

Novému roku se sotva začínají klubat zuby, tak si pojďme připomenout ten právě uplynulý. Na našich stránkách znovu ožívá díky 20+20 obrázkům ze stejného počtu akcí.

Zobrazit Stalo se  

Někdy ponožky, někdy knížky a někdy úplně něco jiného. Podívejte se, co je pro nás tím největším dárkem. Přejeme požehnané Vánoce a povedený vstup do nového roku.

Zobrazit

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...